Doskonałe wyniki przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży efekt treningów
najlepsza jakość produktów
przypływ energii oraz odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość oraz masę mięśniową. Więc nadzwyczaj sprawny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najlepsze skutki wysiłków i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na straży Twojego testosteronu. Nazywa to odpowiednie korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energie jeszcze zupełnie nie istniałoby właśnie popularne i mocne. Będziesz korzystał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę i wejdź na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż popularniejsza różnica i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na zyski treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej konfrontacji zaś lub skłonny do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Nie będziesz uważał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać również jako ćwiczyć, aby poprawić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )