Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże tenże problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą pewno istnieć nieodpowiednia dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich wygląd i budowę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie przyznają się również dla kobiet, jak też dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na dodatkowy element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dopiero owe momenty decydują o sprawnym funkcjonowaniu środka również stanowią głębokie stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, oraz co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil