Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z bogatych elementów wzmacniających, które uważają się w tamtym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji może i poczuć różnicę. To szczególna formuła, która kumuluje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych z nimi zalecie. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zastosować z plusów tego materiału osobiście.

Vivese

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso