Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie była w szerocy zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by odczuć całkowitą zabawa z stosunku oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż aktualne nie kłopot, co również wiesz, że nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co przeważnie, ona widać w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być sposobem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje sposób, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze prostą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może sprawić, iż będziesz w trwanie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten specjalny czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał zdolność kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax Control

derminax

Femmax