Untoxin – Czujesz się wiecznie znużony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budowie kapsułek. Efekt ten dany jest do łączenia w stanach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie pewno istnieć wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się to na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji miękkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co odkłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy gościć w trakcie lub po posiłku, popijając znaczną sumą wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można określić zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety winnym być zatrzymywane w temperaturze domowej w porządek ważny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz pomaganiem wilgoci. Produkt dany stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie potrafi stanowić łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

tani Derminax

tani Follixin