Brak erekcji – jakie moga być tego powody. 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawiania się kłopotów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Kiepska dieta – jeżeli zwykliśmy odżywiać się przede wszystkim szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym menu brak zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to nie wolno się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, bierny tryb funkcjonowania – o ile to w pełni typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy zawodowej ciężko funkcjonować na fajnym poziomie, to jednakowoż nie ma sensownej wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie także z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani własną kobietą, tym jak wygląda, to później może zakraść się rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna może zabić. W tym celu należy porozmawiać ze swoją kobietą, zapytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić seks. Godne uwagopowabne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje
erotyczne
czy przebieranki. Opcji, dzięki to którym nasze życie seksualne będzie fajniejsze nie brakuje.

 

5) Zbyt duży stres, problemy w pracystresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, lecz w końcu nikt nie sugeruje, że musimy zareagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak pokierować własnym życiem, aby przenigdy nie doszło do takiej sytuacji, w której stres zrujnuje nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-


potencja
cialis tanio