Moda wczoraj i dziś

Naprawdę dużo kobiet ma znaczące kompleksy na punkcie swojej tuszy – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma większego sensu kłamać – nie tak znowu rzadko realia są takie, że w istocie Polki mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które to powodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez źle dobrane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Na pewno ubrania powinny być jednokolorowe – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, bez przesady, w tym aspekcie panuje akurat wolność. Oprócz tego niech kolor naszego wdzianka podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, należy nałożyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często panie chcą ukryć brzuch, i nie tylko jeśli są ciężarne. W owym celu należy nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z kobiet chciałaby takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo lżej.