Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby otrzymać dostrzegalną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest na ogół wyczerpany. Musi odpocząć. Dlatego niezmiernie istotne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest ogromnie ważny.