Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być konsekwencją bardzo różnych powodów, które obejmują zarówno problemy fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to z reguły choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido lub wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie cialis libido może też wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań związanych z traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowa atmosfera

Większość mężczyzn doznaje stresu z powodu kłopotów zawodowych albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu reprymendy od szefa zacząć go bić albo brać nogi za pas, w następstwie tego najczęściej tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich tania kamagra jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.