Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Seks, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, w większości wypadków lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są także domowe metody leczenia kilku z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych parę dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez zarazki, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, z reguły gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe również zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.