9 rad na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem dowiodły, iż kontakt fizyczny aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie wzmacnia przepływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. W takim razie należałoby włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty